Nokaut 24

Nokaut 24 to porównywarka cen na iPada i magazyn zakupowy w jednym. Jest najlepszym sposobem na błyskawiczne dotarcie do kilku milionów produktów i sprawdzenie ich cen w tysiącach sklepów, nie tylko internetowych.

Nokaut 24 pomoże Ci wybrać właściwy produkt oraz wskaże, gdzie kupisz go najtaniej! Dzięki wygodnemu interfejsowi w kilka sekund sprawdzisz także parametry oraz opinie dotyczące wybranego produktu.

Znajdziesz w nim również inspirujące i ciekawe artykuły związane z obecnymi trendami mody, porównania gadżetów czy nietuzinkowe sugestie wystroju domu lub mieszkania.

Funkcje aplikacji:

● Wygodne i szybkie wyszukiwanie produktów oraz porównywanie ich cen

● Inspirujące artykuły, porównania i recenzje

● Przeglądanie produktów z dostępem do zdjęć dobrej jakości oraz dokładnej listy parametrów

● Zaawansowane opcje filtrowania wyników wyszukiwania, m.in. według najtańszych cen, popularności oraz odległości od Twojej lokalizacji

● Pełna historia przeglądanych produktów

● Łatwy dostęp do zapamiętanych produktów

● Proste dzielenie się produktami na Facebooku

* * *

Nokaut.pl to porównywarka cen wchodząca w skład Grupy Nokaut SA, jednego z liderów polskiego e-biznesu. W Grupie Nokaut z pasją tworzymy przejrzyste i bezpieczne rozwiązania internetowe ułatwiające życie kupującym, a sprzedającym umożliwiające efektywne pozyskiwanie klientów. Dzięki temu porównywarka cen Nokaut.pl może pochwalić się ponad 3 mln realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2012) i 13 mln ofert publikowanych we współpracy z ponad 3500 e-sklepów.

W styczniu 2012 roku w rankingu przygotowanym przez serwis Wirtualnemedia.pl, porównywarka Nokaut.pl zajęła pierwsze miejsce wśród polskich porównywarek cen. Grupa Nokaut SA jako jedyna firma z Polski została w 2012 roku wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Built by Nokaut Sp. z o.o.

Nokaut 24 screenshot